Romagnoli: Të zhgënjyer prej eleminimit nga Champions

Alessio Romagnoli, mbrojtësi i Milanit, foli për SkySport para ndeshjes kundër Udineses.

“Ne ishim të zhgënjyer sepse donim të qëndronim në Champions League. Megjithatë, eliminimi ka ardhur dhe ne duhet të mendojmë përpara.

Kjaer? Na mungon dhe shpresojmë ta shohim sërish sa më shpejt. Personalisht synoj të bëj gjithnjë e më mirë dhe të jem gati”./h.ll/albeu.com


Shtuar 11.12.2021 20:54