PSG interesohet për Rashford

Siç raporton ‘Times’, Paris Saint-Germain ka vënë syrin te Marcus Rashford , sulmuesi i Manchester United.

Anglezi është një nga idetë për të zëvendësuar Kylian Mbappé, e ardhmja e të cilit duket gjithnjë e më e largët nga Parisi. Kontrata që skadon në vitin 2023, PSG është gati të formulojë ofertën e saj për qershorin.

24-vjeçari anglez po përjeton një sezon të komplikuar në të cilin ka arritur mjerimin e 3 golave ​​në 15 ndeshje.

Gjithashtu një ide është dhe CR7./ h.ll/albeu.com


Shtuar 12.01.2022 12:59