“Problemi kryesor i CR7 ishte vetë ekzistenca e Leos në epokën e rivalitetit të tyre”

Antonio Valencia ka folur për rivalitetin mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.

“Në një epokë rivaliteti mes Ronaldos dhe Messit, problemi kryesor për Cristianon ishte vetë ekzistenca e Leos.

Shpresoj që Messi të ketë një Botëror të mirë sepse mund të jetë i fundit për të. Shpresoj që t’i pëlqejë dhe gjithashtu shpresoj që ai t’i bëjë të lumtur të gjithë njerëzit argjentinas”, tha ish-mesfushori i Manchester United. /albeu.com/

Antonio Valencia: Man Utd's Cristiano Ronaldo replacement who became 'world's best right-back' – Manchester United Latest News

Shtuar 24.08.2022 23:51

Tags: ,