Parashikimi që Josep Pedrerol bën për Mbappe, mund t’i japë fund karrierës së tij (VIDEO)

Kylian Mbappe, që nga 1 janari, është një lojtar i lirë për të negociuar me skuadrën që dëshiron dhe Real Madrid është një nga pretendentët kryesorë që francezi t’i bashkohet radhëve të tyre sezonin e ardhshëm.

Por nuk është plotësisht e qartë, dhe kjo gjeneron një debat në të cilin vetë gazetari Josep Pedrerol ka qenë i përfshirë në programin El Chiringuito.

Prezantuesi i formatit ka guxuar të thotë se “Ju siguroj që Mbappe do të luajë për Real Madrid sezonin e ardhshëm. Ju siguroj dhe nëse jo, do të jap dorëheqjen”.

Josep Pedrerol ka rrezikuar punën e tij duke imagjinuar nënshkrimin e francezit me Realin

Nga ai, gjithçka është e mundur dhe nuk është hera e parë që ai publikon një nga këto. /albeu.com/

Shtuar 19.01.2022 20:23