Muller lë nam, nuk mund ta besoni se çfarë ka humbur lojtari gjerman me portën e boshatisur (VIDEO)

Bayern është duke kryesuar me rezultatin 0-4 ndaj Frankfurt.

Pavarësisht ndeshjes positive deri më tani, Muller ka humbur një rast me portën e boshatisur. ( SHIKONI RASTIN KËTU)

Gnabry ka marrë përpara fushën duke qenë i vetëm përballë portës dhe ka asistuar për Muller i cili gjendej totalisht me portën e boshatisur.

Muller ka goditur shtyllën vetëm pak centimetra largë portës, duke u bërë padyshim protagonist për keq në rrjetet sociale./ h.ll/albeu.com

 

Shtuar 5.08.2022 21:14