Mikesha gazetare e Messit: Nga 1 korriku 2023 ai do të jetë sërish lojtar i Barcelonës

“Më 1 korrik 2023 ai do të jetë lojtar i Barcelonës.” Ku është postimi në Tëitter i publikuar pasditen e sotme nga veronica Brunati, një gazetare argjentinase dhe mike e madhe e Messit dhe familjes së tij.

Në fund të sezonit, Messit i skadon kontrata me PSG-në dhe për gazetaren amerikano-jogure e ardhmja e sulmuesit nuk do të jetë në MLS, por sërish te Barcelona./ h.ll/albeu.com

Shtuar 4.10.2022 19:05