Më shumë se dy dekada bashkë, David dhe Victoria Beckham festojnë përvjetorin e martesës

David dhe Victoria Beckham po festojnë 22 vjet dashuri.

Ylli i futbollit postoi një homazh të ëmbël dhe qesharak për gruan e tij në përvjetorin e tyre të 22-të të martesës, duke ndarë një mori fotosh.

“22 vjet më vonë, ende veshjet që përputhen,  [?] Gëzuar përvjetorin të dua kaq shumë dhe ju faleminderit që më dhe fëmijët tanë të mahnitshëm, në mënyrë që të gjithë të mund të veshim të njëjtën gjë  [?] ,” David mbishkroi koleksionin e fotografive me stilisten.

Beckhams u martuan më 4 Korrik 1999.


Shtuar 4.07.2021 21:56