“Më pëlqen gjithçka te Zaccagni”, Chiara Nasti me bikini magjeps Dubain (FOTO LAJM)

Modelja 23-vjeçare ishte me pushime me të dashurin e saj të ri, Mattia Zaccagni, teksa fotot e nxehta të publikuara në rrjetet sociale nuk munguan.

Chiara Nasti vazhdon të kënaqë ndjekësit e saj me detajet e lidhjes së saj me Mattia Zaccagni.

Pasi rrëfeu se historia e dashurisë lindi në Ibiza verën e kaluar, bukuroshja napoletane ka pranuar tashmë se çfarë i pëlqen më shumë te lojtari i Lazios

“A e ekzagjeroj nëse them gjithçka? Më pëlqen gjithçka, madje edhe anët negative”, pranoi 24-vjeçarja. Ai është shumë më i qetë se unë dhe kjo na bën të shkojmë shumë mirë. Ne pothuajse kurrë nuk debatojmë. Më pëlqen gjithçka, jetojmë të qetë. Nuk kam gjetur kurrë një person kaq të kompletuar”, shtoi ajo. /albeu.com/

Shtuar 18.01.2022 22:12