Mbappe tregon se sa vlen, shënon dy gola për 3 minuta (VIDEO)

Kylian Mbappes shënon dy gola për 3 minuta kundër Metz.

Mbappe shënon golin e parë në minuten e 25-të dhe golin e dytë në minuten e 28-të të ndeshjes.

VIDEO – Goli i parë

VIDEO – Goli i dytë

Shtuar 21.05.2022 21:38

Tags: