Lufta e Ukrainës i ka bërë bashkë të gjithë, reagon Iker Casillas

Lufta në Ukrainë ka marrë totalisht të gjithë vëmendjen e botës.

Kanë reaguar shumë klube futbolli por edhe lojtarë në lidhje me këtë luftë. Një nga të fundit është edhe Iker Casillas, i cili ka bërë një postim në Twitter.

Ai shkruan : “Ne nuk kemi dalë ende nga pandemi dhe nisim një luftë. Nuk jemi mirë nga koka….”/ h.ll/albeu.com


Shtuar 24.02.2022 13:15