Legjenda e Inter-it rezulton pozitiv me Covid-19

Bobo Vieri ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Këtë lajm e ka bërë të ditur bashkëshortja e ish-futbollistit me një postim në Instagram.

“Në këto Krishtlindje të çuditshme e di që nuk do të jemi të vetmit që do të festojmë të ndarë në shtëpi nga të dashurit tanë për shkak të Covid-19. Fatkeqësisht, Christian Vieri ka rezultuar pozitiv…”

Legjenda zikaltër është karantinuar në shtëpinë e tij dhe gjëndja e tij momentalisht është e qëndrueshme./ h.ll/albeu.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Costanza Caracciolo🍒🇮🇹 (@costy_caracciolo)


Shtuar 27.12.2021 15:45