Lajme të këqija për Piolin,dëmtohet sulmuesi

Lajm i keq ka ardhur nga infermieria për Milanin.

Rezonanca magnetike të cilë iu nënshtrua sulmuesi francez Giroud, konfirmoi se ai ka dëmtim në kofshën e majtë.  Ai ka lënduar bicepsin femoral dhe do të mbetet të paktën 10 ditë jashtë fushave e më pas do të rivlerësohet përsëri gjendja e tij.

Maignan dhe Tomori i janë bashkuar ekipit në stërvitje./h.ll/albeu.com


Shtuar 26.11.2021 16:52