Juventusi vihet pas Ferland Mendy

Juventusi synon të transferojë yllin e Real Madridit, Ferland Mendy, duke e parë atë si zëvendësuesin ideal të Alex Sandros.

Zonja e vjetër ka arritur të marrë vetëm një pikë në tri ndeshjet e para në Serie A dhe kjo ka bërë që drejtuesit të shikojnë mundësi për të sjellur lojtarë.

Mosha e konsiderueshme e mbrojtësve juventin është shqetësuese për drejtuesit të cilët dëshirojnë ta rinovojnë me futbollistë të rinj.


Shtuar 13.09.2021 10:00