Juventusi kërkon medoemos fitoren, rikthen avantazhin ndaj Interit (VIDEO)

Teksa loja po shkon drejt mbylljes së 45 minutave të para, Juventusi ka arrituer të gjejë golin e dytë dhe të avantazhit.

Një goditje e fortë e Cuadrados nga jashtë zonës falë edhe një devijimi përfundon në rrjetë. /albeu.com/


Shtuar 15.05.2021 18:53