Juventus rikthehet te fitorja, shkëlqejnë Dybala dhe Morata (VIDEO)

Juventus është rikthyer te fitoja në Serie A.

Bardhezinjtë kanë mposhtur 0-2 në transfertë Salerintanën me golat e Dybala 21′ Morata70′.

Ndërkohë, pas 15 javësh Juventus mban vendin e 7 me 24 pikë. /albeu.com/


Shtuar 30.11.2021 22:38