Inter-Juve është sfidë dhe në rrjetet sociale: Kush fiton në Instagram? (VIDEO)

Ndërsa presim të kuptojmë se kush do të triumfojë sot në fushë në derbin e Italisë mes Interit dhe Juves, La Gazzeta dello Sport ka publikuar momentet më pikate të të dyja ekipeve se kush e fiton derbin italian në rrjetet sociale. /albeu.com/


Shtuar 24.10.2021 11:10