Insigne shënon golin e 3-të për Napolin, i dyti me penallti për kapitenin (VIDEO)

Lorenzo Insigne ka shënuar golin e dytë personal deri më tani dhe të tretin për Napolin.
Në minutën e 62’ gjyqtari akordon një penallti të cilën Insigne e dërgon në rrjetë.
Napoli3-0 Bologna/albeu.com


Shtuar 28.10.2021 22:17