Ali Ahmeti: Unë nuk jam politikan ekrani, unë jam politikan mali (VIDEO)

Ali Ahmeti sonte në emisionin ‘Click Plus’ foli rreth zgjedhjeve të raundit të dyte dhe marreveshjes me Thacin.

Ai mes tjerash për kunderkandiatet e tij tha se ai nuk është një politikan ekrani, por nje politikan i dalë nga mali.

VIDEO: