Icardi nuk ka më durim, shkarkon Wanda Nara nga pozicioni i agjentes së tij

Icardi nuk duron dot më dhe nuk ka paqe me Wanda Nara.

Ish-bomberi i Interit dhe i PSG-së ka vendosur që të shkarkojë nga detyra e agjentes së tij personale.

Këtë lajm e kanë bërë publike mediat turke, të cilat bëjnë me dije se sulmuesi argjentinas i ka kërkuar klubit të Galatasaray të mos paguajnë Wanda Nara për punën e prokuratores./ h.ll/albeu.com


Shtuar 25.10.2022 10:00