Ibrahimoviç titullar me Suedinë

Pas tetë muajsh nga largimi i tij nga kombëtarja suedeze, Zlatan Ibrahimoviç është rikthyer përsëri të luaj për të.

Hera e fundit e Ibras ishte në mars ndaj Kosovës dhe sot ai do të luaj si titullar ndaj Gjeorgjisë që do të luhet sot në orën 18:00.

Tekniku suedez do të vendosi Ibrahimoviç në krye të sulmit bashkë me Isak për të mposhtur gjeorgjianët./h.ll/albeu.com


Shtuar 11.11.2021 17:11