Getafe merr një super trajner për stolin (VIDEO)

Klubi i Getafes është bërë me trajner të ri pas shkarkimit të Michel.

Skuadra e vogël nga Madridi, ka zgjedhur për stolin një emër mjaft t njohur. Ai është Quique Sanchez Flores, i cili ka një karrierë të pasur duke drejtur skuadra si Atl Madrid, Espaynol, Warford.

Ndërkohë, Quique Sanchez Flores,e ka drejtuar dhe më parë Getafen në sezonin 2004-2005, si dhe një periudhë të shkurtër në vitin 2015. /albeu.com/

Shtuar 6.10.2021 12:54