Fundjava e mbushur me emocione: Formacionet e mundshme të sfidave të Serie A (FOTO LAJM)

Fundjava në Serie A rezervon supersfidën Roma-Inter e cila starton të shtunën në orën 18:00.

Më 20:45 luhet supersfida tjetër mes Napolit dhe Atalantës, ndërsa Milani pret në orën 15:00 Salerintanën.

Ndërkohë, SportMediaset ju paraqet formacionet e  mundshme të të treja ndeshjve të cilat i gjeni në fotot më poshtë. /albeu.com/

 

 

 

 


Shtuar 3.12.2021 19:22