I biri i Edi Luarasit: Nëna jonë e shtrenjtë ndërroi jetë

Pasditen e sotme u nda nga jeta artistja e madhe Edi Luarasi.

I biri, Eldoni shkruan në një postim në Facebook se Edi ndërroi jetë pasditen e sotme dhe varrimi do të bëhet nesër në orën 14:00.

“Me hidherim te thelle njoftojme se sot me date 3 dhjetor 2021 ndroi jete nena jone e shtrenjte Edi Mirdita Luarasi

Lea dhe Eltoni

Varrimi behet diten e Shtune dt. 04/12/2021 ora 14:00.

Ceremonia mortore zhvillohet tek Intrnacionali i vjeter ne rrugen e Kavajes mbrapa ish Lidhjes se Shkrimtareve” thuhet në postim./albeu.com


Shtuar 3.12.2021 19:20