Formacionet zyrtare: Uruguai-Kili

Sot në orën 23:00 luhet sfida mes Uruguait dhe Kilit në Copa America.

Dy skuadrat janë duke kërkuar vetëm fitore me synimin që të kalojnë në fazën tjetër.

Formacionet zyrtare;

Uruguai: Muslera; Gonzalez, Gimenez, Godin, Vina; Valverde, Vecino, De La cruz, De Arrascael Suarez, Cavani

Kili: Bravo; Medel, Maripan, Sierralta; Isla, Vidal, Pulgar, Aranguiz, Mena; Vargas, Brereton

Shtuar 21.06.2021 22:29