Formacionet zyrtare të supersfidës PSG-Man City, Messi titullar

Në 20:45 në Paris luhet supersfida e Grupit A mes PSG dhe Man City.

PSG kërkon fitoren e parë pas dështimit në ndeshjen e parë, ndërsa Man City për të mbajtur kreun e Grupit.

Në foton më poshtë keni formacionet zyrtare:

PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Kimpembe, Mendes; Verratti, Gueye, Herrera; Neymar, Mbappe, Messi.

Man City: Ederson; Walker, Dias, Laporte, Cancelo; Silva, Rodri, De Bruyne; Mahrez, Grealish, Sterling. /albeu.com/


Shtuar 28.09.2021 19:45