Formacionet zyrtare, Austri-Maqedoni

Në orën 18:00 Maqedonia e Veriut do të sfidojë Austinë në ndeshjen e Grupit C që luhet në Bukuresht.

Ndërkohë, Maqedonia e Veriut është në  Grup së  bashku me Holandën dhe Ukrainën. /albeu.com/

Formacionet zyrtare:

Austria: Bachmann, Ulmer, Dragovic, Hinteregger, Alaba, Sabitzer, Baumgartner, Lainer, Schlager, Laimer, Kalajdiz

Maqedonia: Dimitrievski, Ademi, Musliu, Alioski, Trajkovski, Pandev, Ristovski, Velkovski, Nikolov, Bardhi, Elmas.

Shtuar 13.06.2021 16:41