Formacionet zyrtare, Man United-Villarreal

Man United United kërkon fitoren e parë për këtë sezon.

Skuadra e Solskjaer vjen pas humbjes befasuese në ndeshjen e parë ndaj Young Boys.

Një arsye për të fituar sot mbetet dhe hakmarrja e finales së humbur në Europa League sezonin që lamë pas.

Formacionet zyrtare:

Manchester United: De Gea; Dalot, Varane, Lindelof, Telles; Pogba, McTominay; Sancho, Bruno Fernandes, Greenwood; Cristiano Ronaldo.

Villarreal: Rulli; Foyth, Albiol, Pau Torres, Alberto Moreno; Trigueros, Capoue, Parejo; Yeremi Pino, Alcacer, Danjuma. /albeu.com/

 


Shtuar 29.09.2021 20:04