EURO 2020/ Ky është formacioni më i mirë i fazës së grupeve (FOTO LAJM)

Me katër ndeshje mbrëmë është mbyllur faza e grupeve në Kampionatin Europian EURO20.

Mediat europiane kanë publikuar formacionin më të mirë të kësaj faze.

Sulmit i prinë, treshja: Ronaldo, Lukaku dhe Forsberg

Në mesfushë: Wijnaldum, De Bruyne dhe Locatelli.

Shtuar 24.06.2021 13:54