Dikur shiste telefona dhe cigare, tani Milanit i pëlqen Bailly (VIDEO)

Mes emrave të shumtë të monitoruar nga Milani në merkato për të zëvendësuar të dëmtuarin Simon Kjaer, është edhe mbrojtësi Manchester United, Eric Bailly.

I lindur në vitin 1994, historia e tij ishte shumë e veçantë teksa para se të niste karrierën si futbollist ai shiste telefona dhe cigare.

Tani Milani kërkon lojtarin si zëvendësuesin ideal të Kjaer. /albeu.com/


Shtuar 11.01.2022 20:08