Chelsea “blindon” kreun, triumfon bindshëm ndaj Leicester (VIDEO)

Chelsea nuk fal në transfertën ndaj Leicester.

Blutë e Londrës kanë triumfuar 0-3 me golat e Rudiger 14′ Kante Kante 28′ dhe Pulisic 71.

Pas 12 javësh, Chelsea mban kryesimin e Premier League me 29 pikë, 6 më shumë se Man City i vendit të dytë që luan nesër ndaj Everton. /albeu.com/


Shtuar 20.11.2021 15:23