Belgjika në “gjumë”, Franca barazon rezultatin (VIDEO)

Franca ka arritur të barazojë rezultatin përballë Belgjikës, në ndeshjen e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kombeve.

Për “gjelat” ka shënuar Kylian Mbappe në minutën e 69 duke u treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë.

Kujtojmë që Belgjika udhëhiqte me avantazhin e dyfishtë pjesën e parë, por në të dytën francezët janë zgjuar dhe kanë barazuar rezultatin. /


Shtuar 7.10.2021 22:19