“Nuk do mundem ta fal”, dashuria bën Fifin të vuajë! Për kë “loton” zemra e Fifit

Këngëtarja e mirënjohur, Fifi, duket mjaft e lënduar nga dashuria e saj e pamundur.

Ajo e ka shprehur këtë gjendje të saj të brendshme, me anë të videove dhe fotografive të ndryshme që poston herë pas here. Duket se fati nuk ka qenë me këngëtaren në punët e zemrës.

Fifi asnjëherë nuk e ka treguar identitetin e personit që dashuron, por herë pas here flet shpesh me ndjekësit e saj në rrjetet sociale rreth situatave të ndrushme që ajo po kalon në jetën sentimentale.

Së fundmi, artistja ka publikuar në Instagram një video, në sfond të së cilës dëgjohet kënga e Nora Istrefit, e titulluar “Dy shokë”.

“Nuk do mundem unë ta fal gabimin tonë që na mundon nga ky çast. Nga ajo natë, e vetme në shtrat Herë e lodhur, zemra ndihet në faj. Se i thoja, i thoja unë: ‘Të jemi shokë e jo më shumë’”, është teksti që Fifi këndon.

Krahas videos, Fifi vendosi të shkruajë edhe disa fjalë, që ngrejnë edhe më shumë dyshimet se këngëtarja është e lënduar.

“Kurrë s’ma ka marr menja që ka me mu përshtat najher kjo kangë”, shkroi ajo.

Pak kohë më parë, ajo publikoi një tjetër video, në të cilën shihej e përlotur, teksa dëgjonte këngën “Jetike”, të Semi jaupaj.

“Bash me rruazat e gjakut me qajt, bash pa e pas n’plan e as nevojë me ta mbledh një lëmsh te fyti .. bash qet ndjenjë ma jep. Tentova plot here me e bo pa lot po prapë ma jep n’zemër.. njëjtë Loti thjesht të çliron. Nuk të lehteson, thjesht kaq…”, shkroi këngëtarja krahas videos.

Kjo vjen vetëm pak kohë pasi “stracciatella” i saj, u fejua me dikë tjetër. Kjo është arsyeja pse të gjithë fansat e përkthyen këtë video si një mënyrë që Fifi kishte zgjedhur për të ndarë dhimbjen e saj me të tjerët./albeu.com

 

 


Shtuar 16.08.2021 13:09

Tags: ,