Noizy nuk ndalet! Respekton veten me Lamborghinin super-luksoz (FOTO LAJM)

Reperi i famshëm, Noizy i ka blerë vetes një Lamborghini super luksoz.

Makina e re e tij kap vlerën e afro 300 mijë eurove.

Lajmin e ka bërë të ditur në një postim të shpërndarë për ndjekësit në Instagram.

“Emri i saj është Alfa”, ka shkruar ai krahas postimit.

Reperi pa frikë klasifikohet te treshja e reperëve më të paguar në trojet shqiptare dhe si pasojë bën edhe një jetë super luksoze./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by No1zY OTR (@noizy)


Shtuar 21.11.2021 23:06