Konfliktohet dy drejtues mjetesh në Kamëz

Dy drejtues mjetesh janë konflikuar në Kamëz pasditen e sotme.

Ende nuk dihet shkaku i konfliktit, ndërsa policia po punon për kapjen e një prej të përfshirëve në sherr që është i paidentifikuar.

Njoftimi i policisë:

Kamzë/ Informacion paraprak

Me datë 18.11.2021, rreth orës 17:10, te bulevardi “Nënë Tereza” në Kamzë, janë konfliktuar drejtuesit e dy mjeteve, shtetasi I. I., 23 vjeç dhe drejtuesi i mjetit tjetër ende i paidentifikuar.

Nga shërbimet e Policisë po punohet për identifikimin e drejtuesit tjetër që është larguar nga vendngjarja.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.


Shtuar 18.11.2021 18:39

Tags: