“Ke fjetur me Alvisën?”, Efi i bën Bashkimit pyetjen e sikletshme, si i përgjigjet ky i fundit (FOTO LAJM)

Mbrëmja e sotme në Për’Puthen Prime pati përballje të ashpra mes konkurentëve.

Pasi Efi shprehu pëlqimin për Bashkimin, e ftoi në takim dhe mori një “refuzim” prej tij për shkak të situatës ende të paqartë me Alvisën.

Efi e ka pyetur konkurrentin nëse ka fjetur me Alvisën, mirëpo kjo pyetje nuk është pritur fort mirë nga ai.

Pjesë nga debati:

Efi: A keni fjetur të dy bashkë gjumë?

 Bashkimi: Moj vajzë si e thua nuk është si ka qenë, po të shpjegohem dhe një herë…

Efi: A keni fjetur me njëri-tjetrin?

Bashkimi: Dëgjo moj vajzë, fjetja me dikë…

Efi: Unë jam Efi, nuk jam “moj vajzë”, të kam thënë se e kam shumë vdekje të më thërrasësh në këtë mënyrë.

Bashkimi: Dëgjo një sekond, kur thua “fjet” fol mirë pasi ta thuash, sepse fjala “fjet”, dy persona ku flenë e kuptojnë njerëz të rritur se çfarë mendojnë. Të lutem mos e thuaj as atë fjalë

Efi: Këto dy netë që keni ndenjur bashkë, jo fjetur, a jeni puthur?

Bashkimi: Ty nuk ta kthej përgjigjen

Efi: Mua më intereson.

Bashkimi: Unë nuk kam me ty asgjë, nuk ka çfarë të intereson./albeu.com/


Shtuar 27.11.2021 23:28