“Harbut”, sherr mes Palomës dhe Ilirit, gazetarja shpërthen në lot (FOTO LAJM)

Paloma dhe Iliri kanë debatuar me njëri-tjetrin ditën e sotme, brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Gjithçka ka nisur për mosrespektimin e rregullave, pasi Iliri ka thënë se Paloma dhe Monika nuk respektojnë mbajtjen e mikrofonave dhe flasin nën zë.

Iliri ka kërkuar që kjo mos të përsëritet më, pasi sipas tij, dënohen të gjithë, por mënyra si është thënë nuk është pëlqyer nga Paloma. Ata i janë drejtuar njëri-tjetrit me fjalën “harbut”. Pas debatit, kur është larguar Iliri. Paloma ka nisur të qajë. Banorët e tjerë e kanë përqafuar./albeu.com/


Shtuar 24.10.2021 18:24