Gjendet pa shenja jete i moshuari në bregun e detit në Durrës

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në breg të detit në Durrës, ku dyshohet se është mbytur.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur rreth orës 11:30, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:20, në lagjen nr. 1 Durrës, në breg të detit, është gjetur i pajetë, dyshohet i mbytur, shtetasi V. S., 80 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./albeu.com


koment