6-vjeçarja bie nga kati i dytë i banesës në Kamzë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kamzë.

Një 6-vjeçare është rrëzuar aksidentalisht nga  kati i dytë i banesës, në lagjen nr. 6 në Bathore.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 9.06.2023 15:29