“Do i ndajmë paratë bashkë”, Donaldi përpiqet të “korruptojë” Arbër Hajdarin (VIDEO)

Big Brother VIP mbrëmjen e djeshme ka vendosur në skenë artistët, duke u dhënë disa role specifike, për të nxjerrë diçka interesante nga protagonizmi i tyre.

Donaldi dhe Einxhel kanë bërë rolin e Isli Islamit dhe Ori Nebiaj në “ëake Up”, si pjesë e sfidës për të realizuar programe të ndryshme brenda shtëpisë së famshme. Ata kanë intervistuar Arbër Hajdari, DJ Dagz dhe Beatrix Ramosaj. Mes të tjerash, ai iu përgjigj dhe pyetjes se sa e vështirë ka qenë që të jetë opinionist i Big Brother.

“Nuk ka gjë më të vështirë. Aty krijohen ngjarje nga më të ndryshmet. Nuk dua të rëndoj askënd pa u bindur mirë dhe pa pasur argumentet dhe faktet për atë që them. Në atë kohë që kemi në dispozicion kur ngjarjet rrjedhin shpejt, mundohem që gjithmonë ta vë veten në vendin tuaj për të parë se si po i shikoni ju botën në këto momente.”, tha Arbri.

Ndërkaq, në një moment, Donaldi u përpoq “korruptonte” duke i thënë që të japë opinione të mira për të që të marrë fitoren dhe të ndajnë paratë bashkë, ndërkohë që Arbri iu përgjigj: “Është shumë e vështirë kjo”./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 6.01.2022 15:19