U deklarua si i zhdukur, gjendet pa shenja jete 55-vjeçari në Selenicë

Sot, në fshatin “Brataj”, Bashkia Selenicë, është gjetur trupi i pajetë i shtetasit N.A., 55 vjeç, banues në lagjen ” 24 Maji”, Vlorë, i cili ishte deklaruar i larguar nga banesa më 3 janar.

Dyshohet që në kushtet e depresionit ky shtetas të jetë vetëvarur.

Grupi hetimor, nën drejtimin  e Prokurorisë, po punon për dokumentimin dhe sqarimin e plotë të ngjarjes./albeu.com


Shtuar 6.01.2022 15:20