Vetëm në oborr dhe duke pirë cigare! Shihni gjendjen e Donaldit pas largimit të Beatrix (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e Big Brother Vip është larguar Beatrix Ramosaj, e cila gjatë këtyre muajve të fundit ka qenë në një raport dashurie me Donald Veshajn.

Ky i fundit, pas daljes së Trixës, është zgjuar sot vetëm dhe ka qëndruar jashtë në oborr pa shoqërinë e askujt dhe duke pirë cigare.

Shihni më poshtë videon, ndërsa kujtojmë se në nominim janë Arbri dhe Monika./albeu.com

Shtuar 22.01.2022 13:29