Vdiqa për ty, ҫfarë po ndodh mes Meritonit dhe Eglës?

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe, banorët e Brother Vip”, kanë vendosur të jenë me të qetë, duke mos u përfshirë nëpër debate me nëjri-tjetrin.

Mesa duket kjo gjë i ka bërë përshtypje Meritonit dhe është habitur, kryesisht nga Egla, e cila vazhdimisht është aktive nëpër shtëpi, duke krijuar situata të ndryshme.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: “O Egla Ceno, vdiqa unë sot për ty. I ke dhënë verë të kuqe Julit, i ke dhënë fjalë dashurie Heidit”.

Egla:Komplimente për insistimin”.

Meritoni:U largove nga ajo mërzitja e madhe për Orin. Mua më the dorëzohu, se ka mbaruar gjithcka.
Egla: Dorëzohu së thëni qelbësirllëqe”.

Meritoni:Me 25 maj mbaron loja. Keni rënë në qetësi Egla, jepi drejtim zemra. Apo sot po jeton, më fal. Mbas 4 muajve po jeton”.

 


Shtuar 16.05.2024 09:42