“S’më plas të sjell Donaldin”/ Romeo-Eglës: Shpërlaje pak gojën

Dita sot në shtëpinë e Big Brother Vip ka nisur me debate. Romeo dhe Egla janë përplasur sërish pasi mbrëmjen e djeshme, gjatë darkës aktorja e pyeti aktorin se pse është i mërzitur, ndërsa ai i ka thënë që ndihet keq për vëllain e tij, Donald Veshaj dhe Bora Zemanin, sepse janë përfshirë në debatet që ai ka pasur me Eglën në shtëpi.

Pjesë nga debati:

Egla: Pse çfarë doje të bëje?  E pra ishte nevoja jote për të sjellë vëllain tënd për më dhënë përgjigje, meqë s’paske qenë i mërzitur

Romeo: Ta thashë dhe ta argumentova

Egla: S’më plas të sjellë Donaldin në këtë format për të ekzistuar

Romeo: Shpërlaje pak gojën

Egla: Jo nuk e shpërlaj. Kë ofendon?

Romeo: Nuk më intereson thuaj. Je një zonjë që përdor fjalën për të 25 vite.

Egla: Nuk më plas fare për të sjellë Donaldin në këtë shtëpi për të ekzistuar

Romeo: Vazhdo moj

Egla: Më lë mua të gaboj

 


Shtuar 16.05.2024 16:40