U tha se i prishën raportet, a mori pjesë Kiara Tito në dasmën e Klea Hutës (VIDEO)

Klea dhe Elgiti u martuan mbrëmjen e sotme me një dasmë madhështore. Para betimeve të tyre, ata i kanë dedikuar disa fjalë njëri-tjetrit.

Madje Elgiti u prek dhe u përlot nga fjalët që i dedikoi Klea.

“Të pakta janë herët ashtu siç ndodh në jetë, kur kemi menduar t’i japim fund. Por sot jemi këtu për të thënë që fati na ka destinuar të jemi bashkë. Shpirti im e mban mend kur kërkoje diell në sytë e mi dhe brenda teje kishte stuhi?! Sepse dashuria kështu është, mot i paqëndrueshëm, por që ngroh dhe ndriçon jetën e atyre që dashurojnë fort”, u shpreh Klea.

Ndërkohë pak javë më parë u aludua për një raport të prishur mes Klea Hutës dhe Kiara Titos.

Por këto aludime u hodhën poshtë kur Klea Huta u shfaq në dasmën e Kiarës dhe Luizit dhe sot çifti i ka kthyer “qokën”. Kiara dhe Luizi janë shfaqur dorë për dore dhe të kuruar në dasmën e Kleas dhe Elgitit.
/albeu.com/