U shfaq në videon virale me Mbappe, Leas i ndodh e papritura në Instagram

Lea ka fituar 100,000 ndjekës në Instagram pasi Kylian Mbappe e pa në një restorant.

Së bashku me shokun e tij të skuadrës në PSG, Ousmane Dembele, Mbappe u ul në restorantin luksoz La Guerite. Ai po bisedonte me Dembelen kur mbeti i shtangur nga një grua që iu afrua tryezës së tij duke valëvitur një flamur të Francës.

Vajza e quajtur Lea, është identifikuar në Instagram dhe ka fituar shumë ndjekës.

https://x.com/S_allomenn/status/1792184904874074175


Shtuar 24.05.2024 16:21