U martuan pak ditë më parë, por bashkëshorti i Paris Hilton paska fëmijë (FOTO LAJM)

Paris Hilton mund të jetë mësuar me jetën e thjeshtë, por situata familjare e bashkëshortit të saj të ri është pak më e ndërlikuar. Bashkëshorti i ri i 40-vjeçares, Carter Reum, ka një fëmijë të pazbuluar kurrë më parë, të cilin e ka parë vetëm një herë që kur ajo lindi 9 vjet më parë, tha një burim për Page Six.

Nëna e vajzës është Laura Bellizzi, një yll i reality shoë nga “Secrets of Aspen” dhe kishte një lidhje të shkurtër me aktorin Mel Gibson. Një vendase nga Çikago, siç është Reum, ajo jeton në Kaliforni me fëmijën.

“Njerëzit për të cilët kjo histori ka rëndësi, kanë ditur për të për 10 vjet. Carter e mbështet këtë fëmijë. Ndërsa ai nuk ka një marrëdhënie tradicionale baba-bijë me të, ai e ka siguruar atë që kur lindi dhe do të vazhdojë ta bëjë këtë”, tha një zëdhënës i Reum.

Kapitalisti sipërmarrës milioner nënshkroi një dokument që pranonte se ishte babai, pavarësisht se nuk mori kurrë një test atësie, të dhënat ligjore të depozituara vitin e kaluar dhe të parë nga The Post. Burimi tha se vajza e vogël ishte duke parë nuk e kishte pritur mbulimin e dasmës së Reum dhe ndihej “e lënë jashtë jetës së babait të saj”.

“Gjithashtu, ajo pa fjalët e Paris dhe Carter që flisnin për krijimin e një familjeje. Ajo ndjeu një refuzim të jashtëzakonshëm dhe u ndje e lënë jashtë. Ajo dëshiron të ketë një marrëdhënie me të”, tha burimi.


Shtuar 17.11.2021 11:15