Të dashuruar sa më s’ka! Ilnisa publikon foto duke u puthur me Meritonin

Pak momente më herët, Ilnisa Agolli ka ndarë një fotografi të ëmbël duke u puthur me partnerin e saj Meriton Mjekiqi, marrëdhënia e të cilëve nisi brenda shtëpisë së “BBV3”.

Meritoni ishte një prej finalistëve i cili u eliminua i pari gjatë finales duke u renditur kështu në vendin e pestë.

Sakaq, Ilnisa u eliminua kohë më parë, teksa së bashku me Eglën dhe Meritonin shkuan në “Dhomën e Bardhë”.

Rikujtojmë që mbrëmjen e sotme, ish-banorët janë mbledhur në post “BBV3” teksa janë përballur me njëri-tjetrin, teksa të pranishëm nuk qenë Romeo Veshaj dhe Sara Gjordeni.


Shtuar 29.05.2024 11:46