E ka takuar djalin pas daljes nga BBV?! Meritoni: Po përpiqem të komunikoj, dua të shkoj në Austri…

Mbrëmjen e djeshme ishte nata e parë e post “Big Brother VIP 3”, ku ish-banorët u përballën me njëri-tjetrin.

Por jo vetëm kaq, pasi Ledion Liço i pyeti ata edhe në lidhje me jetën e tyre tani që janë jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Teksa pyeti Meriton Mjekiqin nëse ka patur mundësi që të lidhet me djalin e tij, Loar, moderatori u shpreh se ‘ende jo’. Ai shtoi se është duke tentuar që të komunikojë me nënën e djalit dhe ta lejojë që të shkojë në Austri për ta takuar.

Ledioni: Kanë qenë 72 orë shumë të ngjeshura, nga aq sa kam folur me ju, vetëm me gjumin mezi ia keni dalë. Nuk e di a ke patur mundësi të lidhësh me Loarin apo mamanë e tij. Si janë gjërat në atë drejtim?

Meritoni: Me tregu të drejtën jo, nuk kam patur mundësi të lidhem. Jam duke tentuar që të komunikoj dhe të më lejojë që të shkoj në Austri të takoj djalin.


Shtuar 29.05.2024 16:17