Shkëlqeu në ditëlindjen e Arminës, Lori Hoxha paska shpenzuar shumën “e çmendur” për fustanin (FOTO LAJM)

Armina Mevlani festoi ditëlin e djeshme ditëlindjen e 30 dhe për këtë përvjetor blogerja kishte organizuar një festë mahnitëse me temën Under the sea” (nëndet) dhe ishte veshur si një sirenë duke I mahnitur të gjithë.

Por patjetër edhe të ftuarit I ishin përshtatur temës dhe njëra prej tyre ishte Lori Hoxha e cila si gjithmonë “triufmoi” me veshjen e saj.

Lori kishte zgjedhur një fustan ngjyrë të verdhë i cili I rrinte mjaft bukur duke e bërë të shkëlqente. Por jëni kurioz të dini sa kushtoi fustani i saj?

Albeu.com ju tregon se Lori Hoxha veshi fustanin e firmës Alexandre Vauthier të cilin e ka blerë jo më pak se 5,224 dollarë./albeu.com/


Shtuar 7.06.2021 10:39