Pozon nudo dhe e mbuluar me gjak, Kylie Jenner ndan një lajm për fansat (FOTO LAJM)

Miliarderja Kylie Jenner ka publikuar së fundmi një set fotosh të pazakontë.

24-vjeçarja postoi në profilin e saj në “Instagram” fotot ku shihet krejt e zhveshur dhe e mbuluar në gjak fals. Krahas fotove ajo shkroi se linja e saj e re e makeup do të lançohej së shpejti.

Kylie ka miliona ndjekësit në “Instagram”, ndërsa nuk mungojnë imazhet e shumta ku shfaqet provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie ? (@kyliejenner)


Shtuar 13.10.2021 12:45